ТОВ Кабельний телецентр

с. Петропавлівська Борщагівка,

вул. Шкільна, 25-а, оф. 14.

ТОВ Букор

(044) 406-57-20;

(095) 162-40-49;

(096) 203-41-23;

(093) 527-86-10.

ФОП Грищенко
Шановні абоненти! Звертаємо Вашу увагу на те, що користування послугами компаній передбачає Ваше ознайомлення і згоду з ПУБЛІЧНИМ ДОГОВОРОМ.
ТОВ "Кабельний телецентр" разом зі своїми партнерами ТОВ "Букор" та ФОП Грищенко, надає своїм абонентам можливість доступу до мережі кабельного телебачення та мережі "Інтернет" власними високошвидкісними каналами.
      Кабельне телебачення це 55 аналогових телеканалів з можлівстю підключення всіх телевізорів в будинку (квартирі) без декодерів та додаткової абонплати.
     Передача даних відбувається по оптоволоконній мережі GEPON. Дана технологія дозволяє отримати абоненту по одному кабелю високошвидкісний інтернет (від 10 Мбіт/с до 100 Мбіт/с), IP-телефонію, відеоспостереження, телеметрію, охоронно-пожежну сигналізацію.
     На стороні абонента зв'язок забезпечується за допомогою оптичного терміналу ONU (Optical Network Unit) до якого підключаються компьтер, Wi-Fi роутер і т.п.
     Для підключення оптичного терміналу до комп'ютера використовується мережева карта Ethernet, що не вимагає додаткових витрат. Так само кожен абонент отримує поштову адресу виду "name@ktv.com.ua" в межах дискової квоти (10 Мбайт).
     Альтернативний варіант підключення до мережі інтернет відбувається по мережі кабельного телебачення (DOCSIS). Даний варіант не вимагає прокладки додаткових кабелів, крім звичайного телевізійного, який вже підключений до Вашого телевізора. Зв'язок забезпечується за допомогою кабельного модему. Даний варіант дозволяє клієнту отримати інтернет на швидкості до 16 Мбіт / с на прийом і 0,5 Мбіт / с на віддачу.
     Користувачам надається особиста сторінка (вхід з логіном / паролем) на сервері статистики, що дозволяє контролювати витрати і не виходячи з дому поповнити рахунок банківською картою.
Copyright © 2007-2017 «Кабельний телецентр». Всі права захищені.